Kredyt 50/50 – atrakcyjna oferta dla osób prywatnych

0
1307

Zakup auta zawsze wiąże się z pewną ekscytacją. Co by nie mówić, jest to zazwyczaj spora inwestycja. Nowy samochód to marzenie wielu ludzi, a czasami po prostu konieczność. Cóż, żyjemy w takich czasach, że stanowi on podstawowy środek transportu dla wielu z nas.

Co zrobić, gdy domowy budżet się nie domyka?

Czasami przeszkodzą w zakupie wymarzonego pojazdu są pieniądze. W takiej sytuacji mamy dwa rozwiązania – wybrać tańszy model lub poszukać rozwiązań wsparcia finansowego pozwalającego na kupno auta z wyższej półki. Tu już sami musimy sobie odpowiedzieć, które z nich będzie dla nas lepsze. Co jednak pokazują doświadczenia wielu osób, opcja kredytowa może okazać się w dłuższej perspektywie dużo atrakcyjniejsza. Dlaczego? Między innymi dlatego, że kupujemy auto o wyższym standardzie, a tym samym z dużym prawdopodobieństwem mniej awaryjne. Ponadto wiele podmiotów oferujących kredyty samochodowe proponuje swym klientom dodatkowe usługi, takie jak np. wsparcie serwisowe czy ciekawe pakiety ubezpieczeniowe.

Kredyt 50/50 – czym jest i gdzie go szukać?

Kredyt 50/50 to forma finansowania auta dla klienta indywidualnego, która charakteryzuje się bardzo prostymi zasadami. Kredytobiorca jest zobligowany do zapłacenia dwóch rat – pierwsza z nich uiszczana jest podczas zawierana umowy, natomiast druga realizowana jest wraz z zakończeniem okresu kredytowania. Takie rozwiązanie pozwala na przygotowanie atrakcyjniejszych warunków niż ma to miejsce w przypadku standardowych form kredytowych.

Gdzie szukać ciekawych propozycji? Przede wszystkim u autoryzowanych dealerów samochodowych, którzy współpracują z instytucjami bankowymi. Świetnym przykładem jest Renault. Francuski koncern w swej ofercie finansowania posiada m.in. prezentowany powyżej kredyt 50/50 – https://www.renaultfinansowanie.pl/promocje/kredyt-50/50. Dlaczego warto się nim zainteresować? Jeśli zależy Ci na elastycznych warunkach, atrakcyjnych stawkach oraz kompleksowych rozwiązaniach, to chociażby z tych trzech powodów należy wziąć pod uwagę tę opcję!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here