Jak zarejestrować kartę Moja Biedronka?

0
879

Coraz większa popularność kart lojalnościowych do supermarketów.

W dzisiejszych czasach wizyta w supermarkecie to już codzienność. Ciężko zaopatrywać się bez udziału wielkich dyskontów, które nie dość, że oferują nam artykuły pierwszej potrzeby to dodatkowo ciągle poszerzają swoją ofertę wychodząc na przeciw klientowi. Jednym z takich rozwiązań, które ma ułatwiać, ale i przyciągać konsumentów jest wprowadzanie kart lojalnościowych. Cóż to takiego? Otóż jest to spersonalizowana karta, którą zakładamy najczęściej podczas wizyty w sklepie, która pozwala nam na korzystanie z wszelakiego rodzaju udogodnień. Jeśli spojrzeć na wiodące sieci sprzedażowe w Polsce zdecydowana większość z nich posiada takie karty i można śmiało rzec, że dzięki nim stale poszerzają swoją sieć klientów.

Karta lojalnościowa w Biedronce

Nie inaczej jeśli chodzi o karty lojalnościowe jest z siecią sklepów Biedronka, której właścicielem jest portugalski gigant Jeronimo Martins. Od jakiegoś czasu posiada on swoją kartę nazywającą się Moja Biedronka. Posiadacze owej karty mogą spodziewać się licznych udogodnień robiąc zakupy w portugalskiej sieci sklepów. Najprostszym i chyba

najbardziej przyciągającym plusem posiadania karty jest mniejsza cena za zakupy. W różnym okresie rabaty wyglądają inaczej, ale możemy być pewni, że używając za każdym razem karty Biedronki uzbiera nam się ciekawa sumka na koniec miesiąca.

Warto dodać, że im więcej zakupów tym lepsze rabaty. Kolejnym ciekawym rozwiązaniem, są spersonalizowane oferty tylko dla posiadaczy kart Moja Biedronka. Często są to produkty spożywcze, ale i sprzęt elektroniczny, po znacznie niższej cenie niż dla standardowego klienta. Wszystko to ma sprawić by zakupy stały się przyjemniejsze, ale i przywiązać klienta do marki, bo skoro u nas dostaje rabaty za częstsze zakupy to dlaczego miałby chcieć zmienić sklep?

Jak zarejestrować kartę Moja Biedronka?

Jeśli chodzi o to jak zarejestrować kartę Moja Biedronka odpowiedź jest bardzo prosta. Robiąc zakupy w Biedronce, prawdopodobnie sam kasjer zaproponuje nam kartę jeśli jej nie posiadamy, jeśli nie wystarczy poprosić. Dostaniemy egzemplarz karty,a do niego dwie dodatkowe mniejsze, które swobodnie można doczepić do kluczy. Następnie kartę trzeba zarejestrować przez internet wpisując jej numer, oraz PIN. Do tego Biedronka wymaga by podać swoje imię i numer telefonu, na który raz na jakiś czas dostaniemy informację o promocjach co jest bardzo przydatną opcją. Po rejestracji możemy swobodnie korzystać z karty podając ją przy każdych zakupach w sieci Biedronka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here